Obowiązkowe szkolenia?

szkoła jazdy porozmawiajmy o branży

Banery outdoorowe, czy może internetowe? Reklama na ulotkach, czy w telewizji? A może wystarczą pozytywne opinie klientów?

Promocja w biznesie jest rzeczą niezbędną, ale jaką formę wybrać, by przyniosła spodziewane efekty?

Nie ma jednej recepty. Są jednak mechanizmy i zasady, które każdy, kto prowadzi swój własny biznes, znać powinien.

Jeśli już teraz chcesz otrzymać specjalnie dla Ciebie przygotowane materiały graficzne i filmowe do wykorzystania w mediach społecznościowych. Wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk.

Instruktorzy nauki jazdy z całej Polski znów się spotykają.

Najbliższe Ogólnopolskie warsztaty dla instruktorów, wykładowców i właścicieli OSK odbędą się Lublinie i Toruniu.

Warsztaty doskonalenia zawodowego instruktorów nauki jazdy to coroczny obowiązek. Instruktorzy przedłużają w ten sposób ważność uprawnień do szkolenia kandydatów na kierowców.

Czy takie stacjonarne szkolenia w sytuacji zagrożenia epidemicznego nie mogłyby być zastąpione szkoleniami on-line?

Między innymi o tym mówić będziemy w kolejnym odcinku programu „Porozmawiajmy o branży”.

Oglądaj, by się dowiedzieć.