Szkoleniowcy organizują zlot. Będą instruktorzy i egzaminatorzy

motocyklista, motocykle

14 i 15 września w Uniejowie (województwo śląskie) odbędzie się II Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Instruktorów i Egzaminatorów. Organizatorzy, czyli członkowie Górnośląskiego Stowarzyszenia Ośrodków Szkolenia, wciąż czekają na zgłoszenia.

W zlocie wezmą udział instruktorzy nauki jazdy i egzaminatorzy wraz z osobami towarzyszącymi. Koszt pobytu to 200 zł od osoby. W cenę wliczony jest nocleg w „Gościńcu nad Wartą” w Uniejowie, posiłek powitalny, kolacja przy ognisku oraz śniadanie 15 września (sobota).

– W zlocie może wziąć udział każdy instruktor, nie tylko szkolący na kategorię A – zachęcają organizatorzy.

Szczegółowe informacje na temat zlotu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej GSOS – www.gsos.pl.

red

1 komentarz do “Szkoleniowcy organizują zlot. Będą instruktorzy i egzaminatorzy”