11 października, 2017

„Telewizja daje inne możliwości”. Kolejny głos w sprawie programu „Nauka Jazdy”

– Realizacja telewizyjna i budżet, który za nią stoi, daje większe możliwości niż budżet standardowego kursu w niedużym OSK. W efekcie instruktorzy nie muszą aż tak bardzo martwić się o swój samochód, a my możemy pokazać kursantom, a także widzom trochę więcej — np. skutki lub straty z powodu jakiegoś złego, pozornie niegroźnego manewru (uszkodzone koło, jazda na krawędzi zarysowania) – tłumaczy zespół, który stoi za realizacją programu „Nauka Jazdy”.

nauka jazdy

"Telewizja daje inne możliwości". Kolejny głos w sprawie programu "Nauka Jazdy"