1 czerwca, 2017

plac manewrowy

Rewolucyjne zmiany w szkoleniu i egzaminowaniu! Mamy projekt nowelizacji

Każdy OSK powinien posiadać swój plac manewrowy i biuro, nadzór nad egzaminowaniem sprawuje wojewoda, nie marszałek, instruktor uczestniczy w każdym egzaminie praktycznym kandydata na kierowcę, znikają Super OSK i możliwość uczenia się teorii poza ośrodkiem – to tylko kilka nowości w projekcie zmian ustaw, w tym tej o kierujących pojazdami, który udało się zdobyć redakcji „Szkoły Jazdy”.

Czerwcowy numer „Szkoły Jazdy” już w sprzedaży!

Wymiana pojazdów egzaminacyjnych w ośmiu WORD-ach, kontrowersyjny pomysł dyrektora ośrodka w Toruniu Marka Staszczyka odnośnie opłat za poprawki, systemy szkolenia i egzaminowania na Ukrainie i Białorusi – to tylko kilka tematów, które zostały poruszone w najnowszym numerze „Szkoły Jazdy”. Zachęcamy do lektury!

miesięczniki " Szkoła jazdy "

Czerwcowy numer "Szkoły Jazdy" już w sprzedaży!