1 lutego, 2017

Lutowy numer „Szkoły Jazdy” już w sprzedaży!

Jak wyglądała statystyka zdawalności (za 2016 rok) egzaminów teoretycznych i praktycznych na kat. B we wszystkich WORD-ach? Z czym i kim muszą zmagać się początkujący kierowcy? Kiedy zostanie wyemitowany pierwszy odcinek reaktywowanego programu „Nauka Jazdy”? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziecie w lutowym numerze „Szkoły Jazdy”. Zachęcamy do lektury!

miesięcznik " Szkoła jazdy "

Lutowy numer "Szkoły Jazdy" już w sprzedaży!