1 grudnia, 2016

Grudniowy numer „Szkoły Jazdy” już w sprzedaży!

W ostatnim w tym roku numerze „Szkoły Jazdy” nie zabraknie interesujących, zaskakujących i skłaniających do refleksji tekstów. Przyjrzeliśmy się planom Ministerstwa Cyfryzacji, stosunkom między ośrodkami szkolenia kierowców i WORD-ami oraz zapytaliśmy właścicieli OSK co sprawiło, że postanowili nadać swoim firmom tak nietypowe nazwy jak Yeti czy Flinstones. Zapraszamy do lektury!

miesięcznik " Szkoła jazdy "

Grudniowy numer "Szkoły Jazdy" już w sprzedaży!