2 listopada, 2016

Listopadowy numer „Szkoły Jazdy” już w sprzedaży!

Dlaczego kursy na prawo jazdy kosztują mniej więcej tyle samo, co 10-15 lat temu? Ile oddziałów terenowych wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego powstało w ciągu ostatnich trzech lat? Dlaczego w województwie lubuskim w tym roku nie odbył się jeszcze ani jeden egzamin dla kandydatów na instruktorów? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziecie w najnowszym numerze „Szkoły Jazdy”.

miesięcznik " Szkoła jazdy"

Listopadowy numer "Szkoły Jazdy" już w sprzedaży!