3 października, 2016

Październikowy numer „Szkoły Jazdy” już w sprzedaży!

Dlaczego system CEPiK 2.0 nie wystartuje zgodnie z planem? Kto wysłał do starostw powiatowym tajemniczy kwestionariusz odnośnie deregulacji działalności szkoleniowej? Jakie pomysły na zmianę przepisów mają egzaminatorzy oraz poseł, jak do tego odnoszą się dyrektorzy WORD-ów? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziecie w najnowszym numerze „Szkoły Jazdy”!

miesięcznik " Szkoła jazdy "

Październikowy numer "Szkoły Jazdy" już w sprzedaży!