1 kwietnia, 2016

Kwietniowy numer „Szkoły Jazdy” już w sprzedaży!

W najnowszym numerze „Szkoły Jazdy” będzie można przeczytać m.in. o poślizgu z publikacją aż czterech ważnych rozporządzeń, wymianie flot samochodowych w kilku WORD-ach, braku ewidencjonowania przez OSK szkoleń dodatkowych oraz dziwnych, czasami śmiesznych, czasami tragicznych, wydarzeniach, które podczas egzaminów spotykają egzaminatorów. Zapraszamy do lektury!

miesięcznik " Szkoła jazdy "

Kwietniowy numer "Szkoły Jazdy" już w sprzedaży!