2 grudnia, 2015

Grudniowy numer „Szkoły Jazdy” już w sprzedaży!

Jakie działania naprawcze rekomendowała NIK po kontrolach, które odbyły się w urzędach marszałkowskich, WORD-ach i starostwach powiatowych? Dlaczego nowy CEPiK nie zostanie uruchomiony w ustalonym terminie? Jak radzić sobie ze stresem na egzaminie? Dlaczego kierowcy zachowują się coraz bardziej agresywnie w stosunku do kursantów prowadzących elki? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziecie w najnowszym numerze „Szkoły Jazdy”.

miesięcznik " Szkoła jazdy "

Grudniowy numer "Szkoły Jazdy" już w sprzedaży!