1 kwietnia, 2015

Kwietniowy numer „Szkoły Jazdy” już w sprzedaży

Cena minimalna, rozpoczynający się sezon motocyklowy, nadchodzące już niedługo zmiany w przepisach dotyczące młodych kierowców, ministerialna propozycja kar finansowych dla OSK – to tylko część tematów poruszonych w najnowszym numerze „Szkoły Jazdy”. Warto przeczytać!

miesięcznik " Szkoła jazdy "

Kwietniowy numer "Szkoły Jazdy" już w sprzedaży

Tabliczka " poligon wojskowy wstęp wzbroniony "

Wojsko mobilizuje pojazdy szkoleniowe. Autoszkoły w szoku [prima aprilis]

W co najmniej trzech województwach właściciele ośrodków szkolenia kierowców masowo otrzymują od burmistrzów, wójtów i prezydentów miast zawiadomienia o wciągnięciu samochodów szkoleniowych na listę ruchomości potrzebnych do realizacji zadań związanych z obroną państwa na wypadek mobilizacji i wojny. Na razie pojazdy zostaną zabrane na siedmiodniowe ćwiczenia wojskowe.