2 lutego, 2015

Lutowy numer „Szkoły Jazdy” już w sprzedaży

Pierwsze efekty funkcjonowania nowych przepisów, warsztaty dla instruktorów, turystyka egzaminacyjna, fotoradary, kamery w autach podstawianych przez OSK na egzaminy – to tylko kilka tematów, które zostały poruszone w najnowszym numerze miesięcznika „Szkoła Jazdy”. Naszych czytelników jak zwykle czeka sporo czytania!

miesięcznik " Szkoła jazdy "

Lutowy numer "Szkoły Jazdy" już w sprzedaży

Info-Car.pl się zmienia, czyli nowe funkcjonalności systemu

Zainstalowanie terminalu płatniczego na stanowisku obsługi klientów w urzędzie nie zawsze jest możliwe. Teraz ten problem został rozwiązany. PWPW stworzyła dodatkową, całkowicie darmową aplikację, umożliwiającą pobieranie opłat w kasie, przy jednoczesnym dostępie do funkcjonalności Info-Car.pl w systemach Pojazd i Kierowca oraz WORD.