2 grudnia, 2013

Nie będzie obowiązku zmiany opon na zimowe

Wiele dyskusji społecznych wzbudził projekt ustawy, który zakłada obowiązek od 1 listopada do 31 marca zmiany opon letnich na zimowe. W polsatowskim programie „Kto ma rację” Włodzimierz Zientarski prezes stowarzyszenia Kierowca.pl polemizował z pomysłodawczynią projektu – posłanką PO Beatą Bublewicz.

Super OSK lekiem na całe zło?

Szkoleniowiec i działacz społeczny Tadeusz Sobotka przesłał do nas tekst, gdzie żali się na trudną sytuację w branży szkolenia. Czy da się temu zaradzić?

Grudniowy numer „Szkoły Jazdy” już w sprzedaży!

Ile zarabiają dyrektorzy WORD-ów, jakie zdanie o ośrodkach ma założone przez Leszka Balcerowicza Forum Obywatelskiego Rozwoju, kto skierował ustawę o kierujących pojazdami do Trybunału Konstytucyjnego? – odpowiedzi m.in na takie pytania znajdziecie czytając najnowszy numer „Szkoły Jazdy”. Zapraszamy do lektury!

miesięcznik " Szkoła jazdy "

Grudniowy numer "Szkoły Jazdy" już w sprzedaży!