3 grudnia, 2010

wniosek o przyznanie akredytacji

Warto mieć akredytację

Akredytacja nie tylko może być sposobem na obejście VAT-u na szkolenie kierowców. To przede wszystkim potwierdzenie prowadzenia szkoleń na najwyższym poziomie, z którym wiąże się wzrost prestiżu i podniesienie wartości marketingowej ośrodka. W otrzymaniu akredytacji pomoże KIEROWCA.PL

kontrola drogowa

Mandaty według unijnych stawek

Koniec z bezkarnym przekraczaniem prędkości na zagranicznych autostradach. Komisja Europejska przygotowuje dyrektywę nakazującą członkom Unii wymienianie się informacjami o zarejestrowanych samochodach i ich właścicielach. Ma powstać specjalny system wymiany danych, który umożliwi identyfikację i karanie zagranicznych kierowców łamiących przepisy. Mandat zapłacimy w Polsce według unijnych stawek.

VAT – ekspertyza specjalisty

Dr inż. Paweł Małecki, doradca podatkowy z Kancelarii Doradztwa Podatkowego Pama SC, ekspert „Dziennika Gazeta Prawna” i „Rzeczpospolitej”: Usługi szkoleniowe świadczone przez OSK w systemie VAT od 2011 roku.

VAT – ekspertyza specjalisty