31 sierpnia, 2010

Kazimierz Hajda

Samochodem szkoleniowym na egzamin

Szkoleniowcy mają już dość narzucanych przez WORD-y zbyt częstych zmian flot, które narażają ich na olbrzymie koszty. Propozycja, żeby posłużyły też do egzaminowania, jest ciągle aktualna.

Rynek szkoleń kurczy się!

Podsumowujemy pierwsze półrocze 2010 roku. Od stycznia do końca czerwca wydano o 32 tys. dokumentów uprawniających do kierowania pojazdami mniej niż w tym samym okresie 2009 roku. Jako przyczyny spadku chętnych na prawko eksperci wskazują niż demograficzny i ciężką zimę. A właściciele OSK zastanawiają się, jak w sytuacji kryzysu skutecznie walczyć o kursanta.

lekarz

Prawo jazdy nie dla chorych

Chorzy na cukrzycę, chcąc kierować pojazdami, będą musieli m.in. przedstawić opinię diabetologa. Prawka nie dostanie osoba, u której w ciągu ostatnich dwóch lat wystąpił napad padaczkowy.