13 sierpnia, 2010

odznaka policyjna

Zamiast prawka pokazał fałszywą „blachę”

43-letni Robert S., mimo że nie miał prawa jazdy usiadł za kierownice hondy. Kiedy funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli drogowej, powiedział, że jest policjantem, a następnie okazał im policyjną odznakę – fałszywą.

FCB BARCELONA

Jak uczyli się jeździć piłkarze Barcelony

July Casanovas od ponad 43 lat jest nauczycielem jazdy w stolicy Katalonii, Barcelonie. Przez jego „ręce” przewinęło się już wielu piłkarzy, w tym zawodnicy Blaugrany: Carles Puyol, Andres Iniesta, Bojan Krkic, czy Victor Valdes. Jakimi byli uczniami i jak się zachowywali?

nauka jazdy

Ruda Huta: Bezrobotni moga zrobić prawo jazdy za darmo

Dla dwunastu mieszkańców gminy Ruda Huta przewidziano szkolenie, za który nie zapłacą ani złotówki. Oprócz kursu na prawo jazdy kategorii B otrzymają też kompleksowe wsparcie. Specjaliści pomogą im np. ułożyć plan rozwoju zawodowego i napisać CV, a także podpowiedzą, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Droższe OC i AC

Koniec eldorado dla kierowców. Towarzystwa ubezpieczeniowe już zaczęły podnosić ceny OC i AC. – A będzie jeszcze drożej – donosi „Gazeta Wyborcza”.