30 lipca, 2010

banner " Narodowy eksperyment bezpieczeństwa "

"Weekend bez Ofiar" – już 11 tys. Polaków w projekcie

Już ponad 11 tys. Polaków przystąpiło do Narodowego Eksperymentu Bezpieczeństwa „Weekend bez Ofiar“. Dołącz do nas i TY! Możesz to zrobić składając swój podpis na stronie www.WeekendBezOfiar.pl, przyłączając się do akcji SMS Info lub stając się fanem naszego profilu na Facebooku. Zachęcamy też do przyklejenia naklejki naszej akcji na tył samochodu, aby wpływać na pozostałych uczestników ruchu drogowego. Miesięcznik „Szkoła Jazdy” i portal „prawojazdy.com.pl są patronami akcji.

banner " Narodowy eksperyment bezpieczeństwa "

„Weekend bez Ofiar” – już 11 tys. Polaków w projekcie