24 maja, 2010

Kwalifikacja wstępna po nowemu

Dla kogo kwalifikacja wstępna przyspieszona? Ile kosztuje kurs, i ile godzin trwa? Co z e-learningiem? Czy zmienił się sposób egzaminowania? – po wejściu w życie nowych przepisów kierowcy i właściciele ośrodków szkolenia mają wiele pytań dotyczących organizacji kursów.

Kwalifikacja wstępna po nowemu

zmęczony mężczyzna za kierownicą

Które drogi są zamknięte

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że w związku z dużymi opadami deszczu na południu Polski lokalnie mogą pojawiać się problemy z przejezdnością na niektórych odcinkach dróg.

Jednym głosem ws. ustawy

Przedstawiciele największych stowarzyszeń skupiających właścicieli ośrodków szkolenia kierowców i instruktorów oraz dyrektorzy WORD-ów uzgodnili wspólne stanowisko w sprawie rządowego projektu ustawy o kierujących pojazdami.