21 maja, 2010

Truck & Bus Show 2010

V Wystawa Transportu i Logistyki TRUCK & BUS SHOW 2010 odbędzie się 22 i 23 maja na terenach Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w bydgoskim Myślęcinku.

Truck & Bus Show 2010

Na wczasy po prawo jazdy

Zbliżają się wakacje i wiele ośrodków szkolenia wzbogaca swoje oferty o możliwość zdobycia prawa jazdy na zorganizowanych w tym celu obozach i wczasach. Czy zawsze jest to korzystne dla kursanta?

pieniądze

OSK szukają dna

799 zł za kurs kategorii B – taką cenę zaproponował suwalski PKS uczniom szkoły ponadgimnazjalnej. – To nieuczciwa walka o klienta. PKS organizuje szkolenie poniżej kosztów i psuje nam rynek – żalą się właściciele szkół jazdy.

Polsko-Szwedzkie seminarium na temat BRD

18 maja br. w Warszawie Radosław Stępień, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury wziął udział w seminarium na temat bezpieczeństwie ruchu drogowego, zorganizowanym przez Ambasadę Szwecji i Biuro Radcy Handlowego Ambasady Szwecji.