Porządni poznaniacy. Kontrole nie wykazały żadnych nieprawidłowości

Data publikacji: 13.07.2017

We wtorek funkcjonariusze z poznańskiej drogówki skontrolowali 24 pojazdy należące do OSK. Okazało się, że nie znaleźli ani jednego uchybienia!

Kontrola polegała m.in. na sprawdzeniu posiadanych przez instruktorów dokumentów uprawniających do prowadzenia nauki jazdy, a także dokumentów pojazdów, ze zwróceniem uwagi na prawidłowość wpisów, przestrzegania terminów badań technicznych.

Funkcjonariusze szczegółowo sprawdzali również stan techniczny aut, obowiązkowe wyposażenie, oznakowanie oraz stan trzeźwości kierujących i instruktorów. Celem działań było zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom dróg oraz sprawdzenie prawidłowości świadczenia usług nauki jazdy na terenie Poznania.

Podczas prowadzonych działań policjanci skontrolowali 24 pojazdy należące do ośrodków szkolenia kierowców. Nie stwierdzili żadnych uchybień.

jaz

aaa

« powrót

Wasze komentarze (13)

Dodaj komentarz
19089Dodany przez Daro (13.07.2017, 8:58 AM)

I superek. Ale wydaje sie ze te akcje to jakies jeszcze rodem z PRL. Powinno sie kontrolowac systematycznie, wyrywkowo. A akcje to powinny np dotyczyc pieszych, trzezwosci, predkosci czy tez stanu technicznego. Nie sadze by w L jezdzilu bandyci drogowi czego przykladem jest ta akcja.

19093Dodany przez gugu (14.07.2017, 8:41 AM)

U nas policja jeździ średnia dwa razy w miesiącu z nastawieniem na eLki. Pierwszy wyjazd i pierwsza zatrzymana eLka i nietrzeźwy instruktor, więc różnie może być. Początkowo sypały się mandaty za stan techniczny, brak wyposażenia lub dokumentów, po roku się nauczyli i bardzo sporadycznie są jakieś nieprawidłowości.

19090Dodany przez SPEED zg (13.07.2017, 10:18 AM)

Ciekawe czy karty przebiegu zajęć sprawdzali. Bo zawsze się zastanawiam co policjant sprawdza w kartach przebiegu zajęć?

19091Dodany przez Obserwator (13.07.2017, 8:02 PM)

jak znam życie wielu z funkcjonariuszy dorabia do policyjnej pensyjki na prawym fotelu w OSK, więc takie kontrole obiektywne nigdy nie będą.

19092Dodany przez OSK DREWE Świebodzin (13.07.2017, 10:29 PM)

Obserwatorze jesteś chorym z nienawiści i nie umiesz się cieszyć kiedy jest dobrze albo gdy dobrze o nas mówią. Panie Obserwatorze moja dobra rada, szybko do Doktora jak najprędzej to może da się wyleczyć tę Nienawiść.Ja z kolei cieszę się jak dziecko i gratuluję poznaniakom.

19095Dodany przez Obserwator (15.07.2017, 9:28 AM)

Ja porostu widzę co się u mnie dzieje, co nie znaczy że w Poznaniu jest tak samo. Naiwnością jest twierdzenie że policjant przeprowadzi kontrolę obiektywnie jeśli kontroluję kolegę z własnej komendy.

19096Dodany przez Obserwator (15.07.2017, 9:38 AM)

Jeżeli nawet kontrole były prowadzone obiektywnie a w elkach nie stwierdzono obecności "młodych emerytów" a dokumentacja jest ok to do czego się czepiać? Dzięki temu że branża odświeża samochody co kilka lat można się takim wynikiem pochwalić. Gdyby nie cykliczna wymiana samochodów w wordach większość jeździłaby swoimi aż złamałyby się na pół . I nie ma co ściemiać że każde auto ma przegląd bo w tym kraju największy złom go ma. Tylko wiek auta daje jako taką gwarancję stanu technicznego.

19097Dodany przez Dobromir (15.07.2017, 11:53 AM)

Panie czemu jesteś człowiekiem widzącym samo zło uważając że wszyscy są nieuczciwi, ja jako Człowiek szukający pozytywów serdecznie Panu współczuję.Mam jedno pytanie czy u Pana jest wszystko w porządku? Pana krytyka jest przesadna za daleko idąca jest krytyką nie konstruktywną żeby nie powiedzieć nic nie wnoszącą do tej dyskusji. Jak będzie Pan miał coś do zaproponowania wtedy proszę pisać przeczytam z zainteresowaniem i może się ustosunkuję. Cieszę się z wyników poznańskiej kontroli, to dobrze że tam jest tak dobrze, dla środowiska potrzebna jest i KIEŁBASA a nie kij do samobiczowania

19299Dodany przez qsq (19.07.2017, 9:09 AM)

haha sprawdzili nowe kia rio i nic nie znaleźli !!! Niech sprawdzą stare 10 letnie clio, beż świateł, bez naklejek, na łysych oponach !!! Połowa OSK w Poznaniu ma takie auta.

19304Dodany przez zdzisław (19.07.2017, 10:32 AM)

OSK DREWE SWIEBODZIN raczej z Twojego wpisu bije piana nienawiści. Obserwator ma rację. Przecież Ty jak wiele innych właścicieli OSK jesteś policjantem na emeryturze.

19390Dodany przez Jan Kaminski (20.07.2017, 2:34 PM)

Zdzisio i Obserwatorze nie macie racji kalając swoje gniazdo tak nie uchodzi.

19402Dodany przez zdzisław (20.07.2017, 6:16 PM)

Nie mamy racji, że co? Konkretnie prosimy.

19406Dodany przez Jan Kamiński (20.07.2017, 7:11 PM)

Zdzisiu nie umiesz czytać tekstu z zrozumieniem nie możesz go po prostu zrozumieć masz z tym poważny problem